Značky

3decor
Mladý a dynamický tým s dlouholetou zkušeností s 3D návrhy, designem a vizualizací, který nabízí nejen exluzivní výrobky, ale také originální design. Každý výrobek je dodáván společně s certifikátem pravosti a podpisem výtvarníka.
více na http://www.3decor.cz/
Ada
Od společnosti ADA odebíráme vybrané druhy matrací, polštářů, postelí a sedacích souprav a přímo na prodejně si vybrané matrace můžete vyzkoušet. Jedním z hlavních artiklů ADA je výroba kontinentálních postelí Boxpring, které máme také v nabídce.
Historie
Karl Derler založil v roce 1900 malou továrnu v Angeru ve Štýrsku, kterou syn Alois Derler převzal v roce 1930. V roce 1950 zvýšil výrobu a převedl továrnu k výrobě matrací a zaměstnával již 50 pracovníků. V roce 1970 zakladatel ADA (Název společnosti je odvozen od "Alois Derler, Anger") z tohoto skromného začátku první štýrské matracové továrny ADA zaměstnával již 300 pracovníků a vyráběl kompletní čalouněný nábytek a matrace. Po jeho smrti, syn Oskar Derler převzal společnost a udělal z ADA největšího výrobce nábytku v Rakousku.
Současnost
ADA disponuje  vlastní  pilou a tudíž, není závislá na dodavatelích. Dřevo je výhradně z rakouských lesů, tudíž velice kvalitní a výrobky jsou vyráběny podle nejvyšších standardů kvality. Tohoto cíle je dosaženo prostřednictvím stálé kontroly, průběžné optimalizaci výrobních procesů a rozmanitosti modelů.
Flexibilita, spolehlivost, krátké dodací lhůty a absolutní přesnost patří mezi jejich silné stránky ADA. „Spokojenost zákazníků je největší radostí“.
V současné době má ADA výrobu i v Maďarsku a Rumunsku, a tím dosahuje vynikající ceny a je schopna obstát v konkurenci ostatních značek.
Naši zaměstnanci byli osobně přímo ve výrobě, a tudíž vám dovedou opravdu poradit s vaším výběrem toho nejlepšího, co ADA vyrábí.
Osobně známe jak pracovníky ADA, tak i ředitele a majitele, a to více jak 10 let.
 Vice naleznete na www.ada.at
Ahorn
Firma AHORN CZ, s.r.o., je českým výrobcem lamelových roštů do postelí. V nabídce máme všechny druhy roštů, které firma Ahorn nabízí. Od základních roštů, ručně polohovací rošty, rošty do postele s bočními výklopy a samozřejmě rošty s motorovým polohováním.
Rošt je základ lůžka. Pokud chcete dobře vyřešit své spaní, začněte od základu – od roštů, ty slouží jako podklad pod matrace. Dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby lamelových roštů, spolu s kvalifikovaným týmem zaměstnanců firmy vám dávají záruky zvládnutí každé zakázky na profesionální úrovni v nejlepší kvalitě.
 Firma se snaží neustále držet krok se světovým vývojem v oblasti zdravého spaní, lamelových roštů, neustále přinášet novinky a zlepšení kvality výrobku na trh. Ve svých výrobcích používá materiály splňující evropské normy nezávadnosti. Tyto materiály jsou nakupovány od renomovaných českých, ale i zahraničních firem. Hlavním cílem společnosti je vysoká kvalita, dokonalý servis, flexibilita, moderní design, využití nových materiálů, technologií.
Naši zaměstnanci byli osobně přímo ve výrobě, a tudíž vám dovedou opravdu poradit s vaším výběrem toho nejlepšího co Ahorn vyrábí.
Osobně známe jak pracovníky, tak i ředitele a majitele a to více jak 15 let.
Více na http://www.ahorn.cz/
Arte M
Značka ARTE-M představuje moderní nábytek, koncepty šité na míru, trendy v bydlení orientované na jednotlivce, kteří nemají rádi kompromisy a to vše v kvalitě Made in Germany.
Pro Arte M jsou typické čisté linie a tvary, které nabízejí vysoký stupeň flexibility a kompatibility.
Vybírejte z našich produktových řad: obývací a jídelní systémy, ložnice, předsíňové stěny, židle, čalouněný, kancelářský a dětský nábytek, komody, koberce, osvětlení a obrazy a mnoho dalšího.
Naši zaměstnanci byli osobně přímo ve výrobě, a tudíž vám dovedou opravdu poradit s vaším výběrem toho nejlepšího, co Arte M vyrábí.
Osobně známe jak pracovníky, tak i ředitele a to více jak 10 let.
Více na http://www.arte-m.de/
Bauknecht
Spotřebiče Bauknecht se vyznačují moderními technologiemi určenými pro zkvalitnění nejen rodinného života a maximální efektivitou při vaření. Nabídka pečících trub, mikrovlnných trub, varných desek, myček, chladniček a odsavačů je nyní k dispozici především v kuchyňských studiích.
Značka Bauknecht přichází na český trh jako další člen rodiny Whirlpool Corporation.
Pro značku Bauknecht je typická její snaha učinit život svých zákazníků snazší a pohodlnější. Proto zavádí koncepce, které přinášejí ještě více pohodlí i ohleduplnější vztah k životnímu prostředí. Svůj přístup naplňuje inteligentními řešení­mi, která šetří čas a umožňují žít aktivněji. Cílem používání spotřebičů Bauknecht je maximálně usnadnit práce v domácnosti a nabídnout více času pro relaxaci a zábavu.
 
více na www.bauknecht.cz
Best
Best se věnuje navrhování a výrobě kuchyňských digestoří více než třicet let.
Byla to první značka, která zkoubila design s technologií v kuchyňském prostředí. Již v devadesátých letech představili první designové zprcování. A dnes pokračuje v tomto směru s investicemi do výzkumu a inovací, tím že integruje účinnost, bezhlučnost funkcí, úspory energie, bezpečnosti a plného respektování životní prostředí v našem rafinované produktového designu.
Slovo Best - "nejlepší" je nejen název,ale představuje způsob myšlení a života, který usiluje o to, zachytit podstatu moderního bydlení.

 

více na www.digestore.cz
Blum
U firmy Blum se všechno točí kolem pohybu. S jejich kováním se stává z otvírání a zavírání nábytku zážitek, a rovněž se zvyšuje komfort pohybu ve všech místnostech v bytě, zejména v kuchyni. Více než 5700 zaměstnanců po celém světě pracuje na uskutečnění snah dosáhnout perfektního pohybu u systémů kování firmy Blum.

 

více na www.blum.cz
BMB
Společnost BMB s.r.o. je zaměřena především na výrobu postelí, ložnic a bytového nábytku. Pro výrobu jednotlivých nábytkových řad jsou používány tyto materiály:
 • masivní dřevo - buk a bříza o tloušťkách 30 mm a 40 mm
 • přírodní dýha
 • laminované desky - o tloušťkách 16 mm a 32 mm
EKOLOGICKÁ VÝROBA
Při výrobě jsou používány výhradně lepidla na vodní bázi bez příměsí prchavých látek a pro povrchovou úpravu vysoce kvalitní vodouředitelné laky a mořidla. Veškeré používané materiály splňují přísné evropské normy kvality a nezávadnosti.
BENEZIO® - NEJKRÁSNĚJŠÍ LOŽNICE
Elegantní nadčasový design ložnic, ve kterém jsou spojeny moderní styl a použití tradičních i netradičních materiálů.
Kvalita, dokonalost provedení a vkus jsou hlavními rysy, které kolekci Benezio charakterizují. Řada Benezio byla navržena s důrazem na jedinečnost každého z nás a prezentuje spojení designu renomovaných českých výrobců v jednom interiéru.

Řada Benezio byla navržena s důrazem na jedinečnost každého z nás a prezentuje spojení designu renomovaných českých výrobců v jednom interiéru.
více na http://www.bmb.cz/
Curem
Curem je značka, která byla vyvinuta a zahájena Hilding Anders během posledních pěti let. To se vyznačuje tím, matrace a polštáře vyrobené ze speciální, viskoelastické pěny, která forma může se v závislosti na tvaru těla. Curem znamená vysokou kvalitu a hodnotu za peníze speciálních nabídek v různých evropských zemích.
Luxusní matrace Curem přináší špičkovou technologii do vašich ložnic. Opírají se o poznatky z technologií známých z letů do vesmíru a svými unikátními vlastnostmi ručí za nejvyšší možný spánkový komfort s maximálními ortopedickými vlastnostmi.
Matrace Curem jsou vyráběny speciální technologií nástřiku pěny. Díky tomu se budete při ulehnutí na matraci cítit jako ve stavu beztíže, přispívají k hlubokému a klidnému spánku a pomáhají předcházet a mírnit pohybové, svalové a kloubní bolesti.

 

více na http://www.curem.cz/
Domestav
Společnost DOMESTAV s.r.o. je česká firma se sídlem v Brně. Vznikla v roce 1995 za účelem nákupu a prodeje dřevěného nábytku. Od roku 1998 se firma zaměřuje na vlastní výrobu nábytku z masivu. Hlavní výrobní komplex se nachází v Herálci, okres Žďár nad Sázavou. Od roku 2007 dodává i na Slovensko. V dnešní době vyrábí nábytek ze smrkového, bukového a borovicového masivu. Veškerá výroba nábytku podléhá platným Evropským normám.
Domestav je nositelem certifikátu Český výrobce nábytku z masivu.
Výroba smrkového a bukového nábytku
Smrkový nábytek je vyráběn z dřevin těžených v oblasti Beskyd. Těžba je prováděna od 500m n. v. s nízkým přírůstkem letního a zimního dřeva, což zaručuje vysokou kvalitu použitého materiálu (vysoká objemová hmotnost, vyšší pevnost, nízká štípatelnost a větší odolnost proti vrypu). Dřevo je převážně těženo v tzv. první míře od pařezu, toto zajišťuje minimální počet suků. Spárovka má radiální řez s minimem fládrů, zaručuje tím vysokou estetičnost pohledu. Na smrkový nábytek je použit ekologický vodou-ředitelný lak. Bukový nábytek je vyráběn ze dřeva z oblasti bukových lesů východního Slovenska, z výběrového řeziva jemně pařeného, čímž dochází ke sjednocení barevné kresby letokruhů. Spárovka je vyráběna ze sušených hranolů, a tím je zajištěna barevná homogenita povrchu bez světlých pruhů.
Od této společnosti odebíráme dětský a smrkový nábytek, ale také krásné a kvalitní postele.
Více na http://www.domestav.cz/
DPV
Firma D. P. V., s.r.o. vznikla v roce 2001. Již od svého prvopočátku se zabývala výrobou matrací, které jsou svojí kvalitou hodny evropského srovnání a konkurence. Za dobu své existence se propracovala na jedno z předních míst mezi výrobci matrací do postelí v ČR. Tento fakt potvrzuje a garantuje cca 400 000 spokojených zákazníků.
Od společnosti odebíráme matrace, zdravotní polštáře a rošty.
Naši pracovníci byli osobně přímo ve výrobě, a tudíž vám dovedou opravdu poradit s vaším výběrem toho nejlepšího co DPV vyrábí.
Osobně známe jak pracovníky, tak i ředitele a majitele a to více jak 10 let.
Více naleznete na   http://www.dpv-matrace.cz/
Eijffinger
Holandská firma EIFFINGER působí na trhu od roku 1875. Její hlavní produkcí jsou tapety a látky, které tvoří koordináty k nim. Během poslední 135 let přežila firma světovou válku, několik ekonomických krizí a stále má tendenci růstu. V současné době je firma již ve více než 90 zemích.
Eijffinger je výrobce a distributor textilií a tapet. V naší nabídce máme širokou škálu záclon,  potahových látek, různých druhů tapety a interiérových textilií
Důraz je kladen na kvalitní produkty a dekorativní vzhled. 
Více na http://www.eijffinger.com/
every
Firma Every s.r.o. vytváří nový prostor a jedinečné prostředí pro Vaše sny. Every je mistrem pohody a zdravého spaní. Zvládá umění harmonicky spojit zdravý životní styl, estetický zážitek a příjemnou, všemi smysly vnímanou relaxaci.
Tvůrčí nápady, kvalita, design, způsob prezentace a výborný prodejní servis jsou silnou stránkou společností, za kterou stojí tým pracovníků s dlouholetými zkušenostmi.
Sortiment kvalitních a esteticky ztvárněných výrobků s řadou mimořádných užitných vlastností je schopen vyhovět požadavkům všech zákazníků. Dosažení vysoké spokojenosti je dále zajišťováno kvalitou použitých materiálů a výrobní technologie, inovací a ochranu životního prostředí.

 

Více na http://www.every-czech.cz/
FMP
Od společnosti FMP Vám nabízíme kvalitní masivní, bukový nábytek, široký ložnicový a doplňkový sortiment jako jsou noční stolky, komody, úložné prostory a mnohem více.
Historie
FMP Lignum je společnost, která se od roku 1997 zabývá nejen výrobou spárovky z lehce pařeného buku a polotovarů, ale i finálních výrobků z této spárovky.  Postupným zdokonalováním výrobního procesu došlo k rozšíření sortimentu výroby.  Abychom zhodnotili naše polotovary do finálního výrobku, přistoupili jsme k výrobě masivního ložnicového nábytku pro náročnější zákazníky.
Současnost - výroba
Nábytek se vyrábí v přírodním provedení (cinkovaná nebo průběžná lamela) a šesti základních odstínech moření a jsou navrženy podle moderních módních i designových trendů. Ložnicový nábytek je výráběn z bukového masivu. Síla materiálu 40 mm zaručuje kvalitativní parametry, jako je pevnost, odolnost a  stálost výrobků. Postel je vybavena značkovým kováním, kvalitním uložením lamelových roštů a výškovým polohováním lehací plochy. Jednotlivé postele jsou rozděleny do výrobních řad podle designu a jsou chráněny průmyslovým vzorem.
Některé postele od společnost FMP, jsme navrhli podle vlastního designu.
Osobně známe jak pracovníky, tak ředitele a majitele a to více než 10 let. Naši zaměstnanci byli osobně přímo ve výrobě, a tudíž vám dovedou opravdu poradit s vaším výběrem toho nejlepšího, co společnost FMP Lignum vyrábí.
 
Více na http://www.fmplignum.cz/
GW
Ložnicový nábytek zn. GWdesign se vyrábí a na český trh dodává od roku 2002.

Specializuje se na výrobu nábytku z masivního bukového dřeva, které si sami ve svém provozu zpracovávají a připravují, což jim umožňuje velmi pečlivě kontrolovat kvalitu použitého materiálu. Za poměrně krátkou dobu své existence vytvořili na základě vlastního designu modelové řady postelí, komod, nočních stolků a šatních skříní.
 
Při výrobě dbají  na maximální možnou kvalitu svých produktů, bezchybnou povrchovou úpravu a vstřícný přístup při řešení požadavků zákazníků. Flexibilní charakter práce umožňuje firmě GWdesign vyrábět nábytek jak ve standardních provedeních a rozměrech tak i v atypech . Stále častěji realizují dodávky nábytku zákazníkům, kteří řeší svůj interiér individuálně, na zakázku.
 
Více na http://www.gwdesign.cz/
Gwinner
Kvalita a design z Německa.
Stylový, univerzální a přesto moderní ložnicový nábytek. Nábytek GWINNER - to je značková německá kvalita, synonymum pro kvalitní nábytek s tradicí od roku 1900.
Rodinná firma gwinner dobře ví, co znamená vybudovat silnou značku, známou po celé Evropě a zároveň si dobře uvědomuje, jak snadné by ji bylo ztratit. I proto je nábytek Gwinner stále vyráběn výhradně v německém závodě v Osnabrücku z pečlivě sledovaných a trvale kontrolovaných surovin, které téměř výhradně pocházejí buď přímo z Německa, nebo z okolních evropských zemí.
Nabízíme vám ložnicový a skříňový nábytek gwinner, který je určen zákazníkům, kteří kromě špičkového designu hledají i dokonalé zpracování a vysokou kvalitu. Základní typové řady disponují obrovským výběrem variabilních možností a jednotlivých komponent, prostě není možné si nevybrat.
Společnost gwinner je jedním z předních reprezentantů tradic německé řemeslné výroby v tom nejlepším slova smyslu, s důrazem na kulturu a úroveň zdravého a příjemného bydlení.
Více na http://www.gwinner.de/ ;  www.gwinner.cz
Häfele
Společnost Häfele byla založena v roce 1923 a postupem času se vyvinula v jednu z největších světových společností zabývající se výrobou, engineeringem a prodejem kování.  Významným marketingovým prvkem a konkureční výhodu je vlastní koncept Häfele Functionality, který společnost celosvětově propaguje.
více na www.hafele.com
Společnost Hefas s.r.o. byla založena v roce 1993 se zaměřením na výrobu nábytku z LTD , MDF a zařizování interiérůdle konkrétních požadavků zákazníka. Převážná část výroby byla orientována na kancelářský nábytek v různých typových relacích.
Mezi význačné zakázky patřilo např. vybavování interiéru Městského úřadu v Mostě, Úřadu práce v Mostě a Litvínově, poboček Komerční banky v Litvínově, Teplicích a Bílině, dispečinku Chemopetrolu, lázeňského domu EUGENIE, ale i dalších z měst Chomutov, Jirkov, Litvínov, Most, Bílina, Teplice a okolí.
V současné době firma vyrábí:
 • Profilovaná foliovaná dvířka z MDF pro další zpracovatele a prodejce
 • Nábytkové dílce dle dokumentace
 • Kuchyňské linky na zakázku s využitím 600 standartních modulů včetně návrhu na PC
 • Vestavné skříně s využitím posuvných dveří
 • Kancelářský nábytek
 • Kompletní zařízení interiérů včetně návrhu na PC
 • Převážná část vyráběných modulů je zpracována pro grafický návrh na PC
 
 
HL Design
Německá firma HL design přináší moderní nábytek. Ve spolupráci s návrháři zpracovává  i akuální trendy. Filozofií firmy je vytvořit nový nábytek, který je ideální a  flexibilní pro moderní obývací pokoj. Klíčem k úspěchu jsou zkušenosti, dovednosti a motivace zaměstanců. 
Potřeby a spokojenost  zákazníků jsou nejvyšší prioritou! Každý produkt se vyznačuje vysokým stupeňem kontroly kvality. 
Víca na http://www.hl-design.eu/
Iron Art
Firma IRON-ART je největším výrobcem kovaného nábytku a bytových doplňků v České republice. Součástí areálu firmy ve Vraclavi u Vysokého Mýta je kromě výrobních hal a kancelářských prostor také zcela ojedinělá výstavní síň na ploše 300 m2, kde si můžete prohlédnout celý sortiment kovaného nábytku, doplňků.
Kovaný nábytek vyráběný firmou IRON-ART je vhodný také pro vybavování hotelů a restaurací, pro něž navrhujeme kompletní dispoziční řešení včetně originálních kovaných doplňků.
Kolekce kovaného nábytku je pravidelně obměňuvána a doplňována o nové vlastní designy. Výrobky jsou chráněny průmyslovým vzorem u Úřadu průmyslového vlastnictví.
Kromě výroby nábytku nabízíme i tyto další služby:
 • výroba plotů a zábradlí na míru
 • práškové lakování
 • výroba čalounění
 
více na http://www.kovany-nabytek.cz/
Dřevo je náš svět. Servis také.
JAF HOLZ  je jedním z největších obchodníků se dřevem a dřevěnými materiály v České republice. A ne neúspěšným. Protože extrémně vysoké nároky na kvalitu neklademe pouze na naše výrobky, ale také na náš servis pro zákazníky. Vy řeknete „co“ a „kdy“ - a my dodáme.
Od nás však neobdržíte pouze zboží. Protože k našemu „balíčku naprosté spokojenosti“ patří jednoznačně víc: nikoli pouhá obchodní jednání, ale i konzultace s odborníky. Logistika a skladování se vzorkováním. Mimořádný servis od přířezu a ohraňování až po nábytkové dílce a mnoho dalšího. Protože my jsme spokojeni až tehdy, když jste spokojeni Vy.
JAP
Společnost "J.A.P.", spol. s r. o. je výrobní firma a vznikla roku 1991 v Kokorách u Přerova.  Zanedlouho společnost otevřela novou vzorkovnu SCHODY & SYN - centrum schodišť na Bassově ulici v Praze 9 - Vysočanech. Naším hlavním cílem je dodávat na trh stavební prvky vysoké kvality s nápaditým designem za přijatelnou cenu.
V součastné době má společnost JAP v nabídce interiérové i exteriérové schodiště, nerezové zábradlí, grafosklo, posuvné systémy a skleněné stěny. 
 
více na www.japcz.cz
Jelínek
Od firmy Jelínek odebíráme kvalitní nábytek z masivu. Můžeme jmenovat sedačky a obývací stěny, jídelní sety, ložnice, ortopedické a pěnové matrace.
Historie
Na 40 let v důsledku komunistického režimu, byla přerušena činnost firmy JELÍNEK - výroba nábytku, protože prioritu měla kvantita nad kvalitou a měnil se charakter výroby z uměleckého na ryze účelový. Přesto se vnukové Jindřicha Jelínka rozhodli pokračovat v rodinné tradici a po vyřízení restituce v roce 1991 začali usilovně znovu budovat již zaniklou firmu. Aby mohlo být započato s novou výrobou, byla provedena rekonstrukce truhlářské dílny. Po odzkoušení prvních prototypů se firma snažila prorazit na trh s novými výrobky z vrstveného ohýbaného dřeva a s úplnou novinkou na našem trhu ortopedickým roštem s matrací. Postupně přibývá spokojených zákazníků a jméno firmy, která má ve svém logu "jelínka" se stává známé.
Rozvoj firmy dnes
Velkým přínosem bylo vyvinutí nového konstrukčně inovovaného typu zdravotní matrace SÁRA, která 6x získala významné ocenění kvality "CZECH MADE".
V roce 1997 byla založena pobočka na Slovensku, firma JELÍNEK - Slovensko s.r.o., která disponuje stejným sortimentem jako mateřská firma a obsluhuje zákazníky po celém Slovensku. Zvýšená poptávka po nábytku z masivního dřeva byla impulsem pro otevření další provozovny v roce 2003 na Masarykově ulici ve Valašském Meziříčí.
V roce 2004 byly otevřeny dvě podnikové prodejny značkového nábytku firmy JELÍNEK v Praze a v roce 2005 podniková prodejna v Brně. V roce 2005 byl zahájen export do zemí Evropské unie.
Kvalita výrobků firmy JELÍNEK – výroba nábytku s.r.o. je pravidelně prověřována. V roce 2006 získaly matrace SÁRA, ZORA a SALOME, a následně v roce 2007 ložnice DALILA a nábytková řada typu RÁCHEL ocenění "ČESKÁ KVALITA NÁBYTEK ".
Firma JELÍNEK – výroba nábytku s.r.o. dnes zaměstnává přes 100 zaměstnanců, kteří se snaží spolu s majiteli dodržet zásadu zakladatelů firmy: „Poctivou prací získat důvěru zákazníků."
 
Více naleznete na   http://www.jelinekvm.cz/
Jitona
JITONA a.s. zaujímá významné postavení na evropském trhu nábytku. Je největší českou firmou vyrábějící a exportující nábytek a máme v nabídce všechny produkty, které nabízí.
(obrázek)
Na českém trhu se Jitona prezentuje značkami:
 
•    JITONA Design Collection
přináší zákazníkům moderní dýhovaný nábytek navržený renomovanými designéry. Nábytek jako stvořený pro lidi, kteří milují čisté tvary, neopakovatelnou krásu kresby pravé dřevěné dýhy a spolehlivou techniku skrytou uvnitř

•    JITONA Classic Collection

 představuje originální stylový nábytek z masivního dřeva, který oslovuje zákazníky napříč generacemi. Nábytek z edice Classic Collection se opírá o nadčasový design a vše co milujeme, na masivním dřevu

Obchodní aktivity jsou zaměřeny především na tuzemský trh a export, který tvoří více než 90 % obratu.  Ve svých výrobních závodech Jitona zaměstnává přibližně 700 pracovníků. Jedná se o ryze českou společnost s dlouhou tradicí.
Historie
Historie samotné společnosti JITONA a.s. sahá do roku 1951, kdy byli sloučeni drobní výrobci nábytku z Jižních Čech do společnosti nazvané „Jihočeské továrny nábytku“, která tak navázala na více než stoletou historii výroby nábytku v tomto regionu.
 
Po roce 1989 prošla firma privatizací, která znamenala zásadní změnu orientace především na německý trh, resp. trhy západní Evropy. Významný milník představuje vstup společnosti Expandia jako majoritního akcionáře v roce 1993 a následně zahájení procesu zásadní restrukturalizace. Jeho cílem bylo vytvoření moderní, efektivní fungující výrobní společnosti.
Současnost

V současnosti je výroba nábytku koncentrována do 2 závodů. Závod Třebíč se specializuje na výrobu designového dýhovaného nábytku a klasického nábytku z masivu a vyrábí zejména ložnice a obývací pokoje. V Klatovech je soustředěna výroba dýhovaných sortimentů pro společnosti
Naši pracovníci  byli osobně přímo ve výrobě, a tudíž vám dovedou opravdu poradit s vaším výběrem toho nejlepšího, co společnost Jitona vyrábí.
Více na http://www.jitona.cz/
Loddenkemper
Značka "Made in Germany" je záruka kvality, na kterou se můžete spolehnout. Platí pro veškerý sortiment firmy Loddenkemper. Pro ložnice, obývací pokoje i jiný nábytek.
Můžete si být jisti, že všechny výrobky splňují tradičně vysoké nároky, které firma Loddenkemper klade na kvalitu a že každý kus nábytku, který se k vám dostane má ověřenou kvalitu a dokonalé zpracování. 
více na http://www.loddenkemper.de/
Mireal
Společnost LOŽNICE MIREAL, a.s. je předním českým výrobcem postelí a ložnicového nábytku navazujícím na tradici výroby dřevěného nábytku ve Veselí nad Moravou.
Její výrobky z bukového a dubového dřeva, případně z dýhovaných materiálů, splňují kvalitativní, technické a hygienické parametry a odpovídají nejpřísnějším požadavkům českých i evropských norem. Firma LOŽNICE MIREAL, a.s. propaguje citlivý přístup k ekologii.

 

Více na http://www.mireal.cz/
myhm
Značka myHM tvoří především pro děti. Výrobce  přenesl své představy o čistém, pevném a také kreativním prostředí do skutečnosti.
Nejdůležitější je bezpečnost, kvalita a čistota. Důležitou rolí pro výrobce také byla hravost, která by navodila tu správnou atmosféru.
Je jasné, že pokud tomu prostory dovolí, tak jednou z velmi důležitých místností ve Vašem bytě je pokoj, ve kterém vaše děti vyrůstají. Ve svém prostoru tráví hodně času a proto jim ho musíme vytvořit co možná nejlépe.
Kolekce myHM krásně propojuje fantazii s funkčností. Dává Vám prostor, abyste si zvolili ten správný motiv, velikost či barvu úchytky a tudíž se stali spoluautory realizace pokojíku. Úchytky jsou téměř ruční práce a jsou vyráběny z litého plexi, které je designově upravené jednostranným pískováním. Nábytek je vyráběn z lamina, které má u každého prvku svou potřebnou sílu.
Postele jsou rozměrově dimenzované tak, aby je koncový malý zákazník mohl používat delší dobu. Dává Vám možnost a výhodu k tomu, abyste si po čase vyměnili pouze úchytky, změnili barvu malby v místnosti a tím přetvořili atmosféru pokoje pro již dospívajícího mladíka nebo slečnu.

 

Více na http://www.myhm.cz
Ponsel
Německá firma PONSEL (www.ponsel.de) patří k nejznámnějším německým výrobcům čalouněného nábytku. Je rodinnou firmou s více jak osmdesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu, městě Weidhausen. Nabízí moderní (kolekce VENTURO) či klasický (kolekce CHALET) design sedacích souprav v látce i kůži, s možností výběru více prvků u každého modelu dle jejich přání.
Její předností je také obrovský inovativní potenciál- každý rok zavádí novou kolekci sedaček, čímž si zajišťuje stálý náskok před konkurencí.
Zajímavou prodejní výhodou, je nabídka funkčních prvků (rozkládání na jednolůžko, dvojlůžko, úložný prostor atd.), možnost individuální úpravy sedací soupravy dle přání zákazníka, široká nabídka doplňků atd.
Firma Albert PONSEL je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kulturu a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale i šetrnost k přírodě.

 

více na http://www.sedacky-ponsel.cz/ ;  www.sedacky-ponsel.cz
PTMD
Splečnost PTMD patří k čelním firmám v Evropě na výrobu bytových doplňků. Naleznete zde přes 5000 výrobků v 961 kolekcích. V jejich sortimentu jsou umělé květiny, vázy, svícny, podnosy, sochy, vánoční ozdoby a další dekorační předměty.
více na http://www.ptmd.nl/
Schock
Schock, GmbH je německá inovativní, vývojová a výrobní firma, sídlící a vyrábějící výhradně Bavorsku s tradicí a vývojem trvajícím déle než 85 let.
V roce 1979 byla firma Schock první v Evropě, kdo začal vyvíjet a  vyrábět dřezy na bázi křemenných, plně probarvených směsí spojených speciálním akrylátovým pojivem. Podle  svého patentu  Schock vyrábí dřezy pro jiné značky. Ve vlastním vývoji materiál dále vylepšuje a v roce 1991 patentuje pod názvem Cristalite®. Zavádí své vlastní inovativní dřezy pod značkou Schock. Technologie, kterou firma Schock vynalezla a patentovala je nyní používána pro výrobu více 75 % světové produkce granitových dřezů nejvyšší kvality, což je více než 1,5 milionu  kompozitních dřezů ročně po celém světě.

 

více informací www.schock.cz
Thermopal nabízí velmi široký sortiment povrchových úprav dřevařských materiálů. Naše dekory, struktury a nosné materiály vám dávají volnost potřebnou při tvorbě interiérů. Ať už v obchodech, výstavních stáncích, vnitřním vybavení hotelů, nemocnic a pečovatelských domů nebo ve speciálních odvětvích jako jsou stavba lodí: s výrobky Thermopalu najdete to správné řešení pro každé použití.
Trendy Svítidla
Každý zákazník má možnost si u nás vybrat svítidlo dle svých představ, díky naší široké nabídce. Nabízíme prodej značek:
- LUCIDE, LUCIS, EGLO, PREZENT, COMPOLUX, ECO-DESIGN, BPM, PAULMANN, BIG WHITE, GLOBO, TECHNOLUX, OSMONT, FULGUR, PHILLIPS, FARO, HONSEL, AZZARDO, LUXERA, RENDL DESIGN, LIRIO, ESEO, MASSIVE, ARTEMIDE, LINEA LIGHT, NIPEKO a další.
 
více na www.trendysvitidla.cz
Whirlpool
Společnost Whirlpool vstoupila na český, respektive československý trh v listopadu 1991. 
Po celou dobu své činnosti si značka Whirlpool udržuje silnou pozici jednoho z lídrů českého trhu v oblasti bílé techniky a je českými zákazníky opakovaně hodnocena jako nejznámější a nejpreferovanější značka bílé techniky. O pozici, kterou značka Whirlpool již několik let zaujímá, svědčí výsledky nezávislých průzkumů i nejrůznější spotřebitelská ocenění.

 

Více na www.whirlpool.cz
wiemann
Firma Wiemann představuje ty nejlepší tradice německé řemeslné výroby. Je to kvalitní německý dodavatel, který nabízí širokou škálu postelí, skříní, doplňků pro váš příjemný domov.
S jejich výrobky se zákazníci setkávají již více jak 115 let. Neměnnnou firemní filozofií je důraz na kvalitu, inovaci, design, neustálé konfrontování možností výroby s poptávkou a přáním zákazníků. Společnost Wiemann vždy představuje ze své designérské dílny to nejlepší - nejen moderní trendy na evropském trhu, ale potěší vždy i milovníky klasiky.
Svým zákazníkům nabízí:
 • sortiment firmy Wiemann je vyráběn výhradně v Německu
 • kompletní sortiment ložnicového nábytku v celo-masivním či kombinovaném provedení, v moderním designu, skříňový program splňující individuální potřeby zákazníků
 • velké množství drobných praktických doplňků, které zpříjemňují používání nábytku od firmy Wiemann
Firma je držitelem řady certifikátů, které zákazníkovi zajišťují jistotu bezpečnosti, zdravotní nezávadnosti a kladného vztahu k životnímu prostřed.
Naši zaměstnanci byli osobně přímo ve výrobě, a tudíž vám dovedou opravdu poradit s vaším výběrem toho nejlepšího, co německý nábytek Wiemann nabízí.
Více na http://www.wiemann-online.com/ ;   www.loznice-wiemann.cz
ZTrade
Z-trade je česká společnost působící na trhu již od roku 1992.Obchodní aktivity zahrnují distribuci svíček renomovaných světových výrobců a distribuci lepidel předních světových značek. 
Přední značkou v jejich zastopení je YANKEE CANDLE
Na světě neexistuje jiná značka s takovým příběhem. Na počátku stál jeden jediný člověk a v současnosti je Yankee Candle nejproslulejší výrobce aroma svíček a vůní do interiérů. 18 000 obchodů v USA, přes 2 000 prodejních míst ve Velké Británii, distributoři ve 23 evropských zemích – to dělá z Yankee Candle jednu z nejznámějších a nejžádanějších značek na trhu.
více na http://www.ztrade.cz/
              http://www.yankeesvicky.cz/
x