VIP program

 

V rámci zkvalitnění služeb a dosažení co nejlepších obchodních podmínek jsme pro vás připravili unikátní VIP Program plný výhod, slev a dárků.

Všeobecné podmínky a pravidla VIP karty Belurette®.

VIP karta je v podstatě věrnostní program, který společnost Belurette®, s.r.o. nabízí všem svým zákazníkům a partnerům. Cílem této karty je ocenit věrnost značce:

 

Belurette® formou výhod, dárků a zvýhodněných cen:

 č.1
 č.2
 

JAK TO FUNGUJE:

Členství
Držitelem VIP karty se může stát osoba, která provede jakýkoliv nákup, nebo využije služeb od společnosti Belurette®, s.r.o, nebo požádá o vydání karty, a zároveň řádně vyplní vstupní formulář, a to buď přímo ve studiu, nebo na www stránkách, případně u partnera.

JE DOBRÉ VEDĚT:

Slevy nejsou poskytovány odečítáním ceny ze zboží, ale připsáním finanční částky odpovídající výši dosažené slevy na VIP kartu. Uplatnění bonusu z karty se nevztahuje na nákup do 500,-Kč za každý jednotlivý druh zboží. Pokud nebude karta použita zákazníkem do 12 měsíců, budou veškeré benefity z karty smazány a zákazník již nemá nárok na jejich čerpání. 
 
Vezměte prosím na vědomí: Vaše VIP karta obsahuje benefity ve formě finančních prostředků, a z toho důvodu prosím svou kartu pečlivě uschovejte. 
 
V případě ztráty karty kontaktujte naší společnost Belurette® a veškeré bonusy budou převedeny na novou kartu. Pokud tak neučiníte, nezodpovídáme za její zneužití. Karta je nepřenosná a čerpání benefitů náleží pouze držiteli karty. 
 
Každá finanční změna na VIP card bude automaticky odeslána na váš uvedený e-mail. Pokud potřebujete znát aktuální stav finančních prostředků vaší VIP card, máte také možnost se informovat v našem studiu, případně si stav můžete ověřit na našem e-shopu v zákaznické sekci po zadání přístupových kódů. Více informací vám rádi sdělíme i telefonicky.
 

VIP program Belurette® - výhody

 • zlatá karta je při vystavení nabita bonusem 200,-Kč
 • stříbrná karta je při vystavení nabita bonusem 100,-Kč
 • možnost individuální otevírací doby dle potřeby klienta
 • výběr nábytku přímo u zákazníka doma, zaměření a základní designové poradenství zdarma
 • přednostní zhotovení návrhů interiérů
 • garance nejnižší ceny, a to i na výrobky konkurenčních firem /zajistíme vždy tu nejnižší cenu/ -  v případě uplatnění cenové garance se výše slev poskytne dle uvážení managera prodejny
 • účast na VIP večerech zákazníků a partnerů společnosti Belurette®, s.r.o
 • čerpání slev u VIP partnerů
 • při každé návštěvě interior studia káva, čaj a občerstvení zdarma
 • v den vašeho svátku je na kartu připsán bonus ve výši 50,- Kč
 • v den vašich narozenin je na kartu připsán bonus ve výši 100,- Kč
 • měsíční zasílání informací e-mailem ze světa designu, informace o nových věrnostních partnerech a jejich slevách

Čerpání výhod u partnerů VIP PROGRAMU Belurette®.

Na základě VIP karty máte možnost získat slevu u našich partnerů.
Partnery VIP programu jsou různé prodejny, restaurace, hotely, sportoviště, řemeslníci, ale i různé služby.

Doporučení zákazníka:

 Vzhledem k tomu, že doporučení naší společnosti vašim přátelům, kamarádům a známým je pro nás důležité a velice si toho vážíme, tak jsme pro vás za tuto službu připravili jako jediní na trhu odměnu.
Čím více zákazníků nám doporučíte, tím více finančních prostředků bude na vaši VIP Card připsáno.
 V případě, že nás doporučíte jinému zákazníkovi a ten u nás uskuteční nákup, tak na vaší VIP Card Belurette bude připsán marketingový bonus ve výši 5% z objemu realizovaného nákupu tohoto zákazníka
Podmínkou je , aby doporučený zákazník při nákupu nahlásil vaše jméno, nebo číslo vaší karty a o zbytek se již postaráme
Jakákoliv finanční změna na vaší kartě bude automaticky zaslána na váš uvedený e-mail
Veškeré další podmínky VIP card jsou zachovány.

Zánik členství ve VIP programu Belurette®

Členství zaniká v případě, že:
 • Držitel VIP karty zneužil jakékov ochrané značky Belurette®.
 • Držitel VIP karty zneužil mechanismus a výhody VIP programu Belurette®.
 • Držitel VIP karty uvedl úmyslně nesprávné údaje ve formuláři pro registraci.
 • Na základě písemného oznámení držitele členské karty.

Všeobecná ustanovení

Členství ve VIP programu Belurette® a všechna práva s tím spojená jsou převoditelné na jinou osobu a tento převod vyžaduje písemný souhlas majitele karty.
Společnost Belurette®, s.r.o si vyhrazuje právo v případě nutnosti měnit a upravovat všeobecné podmínky a pravidla VIP programu Belurette®, výši a podmínky poskytovaných výhod stejně jako podmínky členství a délku projektu. 

 

VIP karty

VIP karta se dělí dle výše slevy a dle výhod ve VIP programu na:

VIP GOLD CARD - sleva 10% 

na tuto slevu má nárok zákazník, který se zaregistroval a dosáhl již celkových nákupů ve výši 100.000,-Kč nebo věrnostní parter.

VIP SILVER CARD - sleva 5%

na tuto slevu má nárok zákazník, který se zaregistroval bez ohledu na výši nákupu, a také všichni zákazníci VIP partnerů.
 

 

x