Top design

Sem vložte popis obrázku

FOR FURNITURE 2017 – VÝSTAVA NÁBYTKU V PVA LETŇANECH PO ROCE ZASE V PRAZE

Výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech bylo v minulém týdnu nabité k prasknutí. Téměř šest stovek vystavovatelů plně obsadilo všechny výstavní haly, expozice veletrhu FOR GARDEN naplnily i venkovní prostory. Inspiraci přišlo hledat přes 35 tisíc návštěvníků. A bylo se na co dívat Lidé se stále více zajímají o to, kde bydlí a jak bydlí. Inspiraci hledají každý rok na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.
Na letošní veletrhy FOR HABITAT, FOR GARDEN, FOR FURNITURE, přehlídku interiérového designu DESIGN SHAKER, výstavu BYDLENÍ, nové projekty, a letos poprvé i na specializovanou výstavu SVĚTLO V ARCHITEKTUŘE, se přišlo podívat 35 384 návštěvníků. To je téměř o čtvrtinu (nárůst o 24 procent) více než loni. Na výstavní ploše 32 000 m2 se jim představilo 593 firem.
Souběh jarních veletrhů nabídl z každé oblasti bydlení něco. Návštěvníci mohli vybírat pevné části interiéru, jako jsou podlahy, schodiště, okna, dveře, ale také nábytek, osvětlení, zahradní stavby, vybavení zahrad, zahradní nábytek, techniku, nářadí i zeleň. Organizátoři ocenili ty nejlepší stánky v soutěži TOP EXPO a nejlepší výrobky v soutěži GRAND PRIX. Rozmanitý byl také doprovodný program, o který byl veliký zájem. Připravené byly přednášky na téma sociální a seniorské bydlení bez bariér, dotační programy pro ty, kteří plánují stavět nebo rekonstruovat, přednáška „Jak koupit a jak prodat bydlení“ od portálu ESTAV.CZ, nebo na téma feng shui.
V rámci specializované výstavy SVĚTLO V ARCHITEKTUŘE mohli především odborníci navštívit během dvou dnů přednášek týkající se osvětlení. Již po osmé Asociace českých nábytkářů udělila ocenění NÁBYTEK ROKU 2017. V rámci doprovodného programu výběrové přehlídky interiérového designu představila nadaná designérka Iva Bastlová projekt SCÉNA, INSPIRACE & TRENDY 2017, na kterém byly k vidění nejnovější interiérové trendy pro rok 2017. Na veletrhu FOR GARDEN bylo možné prohlédnout si model zahradní železnice, výstavu fotografií a soch, lidé se také mohli zapojit do soutěže v lukostřelbě.
Náš tým designerů zamířil na známá místa vystavovatelů a hledal novinky, se kterými překvapí vás, naše zákazníky. Navštívili jsme stánek firmy Blanco, Sedea, Favour, Kare, Stardeco, a dálší.
Zdroj: www.forfurniture.cz

 

Mezinárodní veletrh nábytku imm se uskutečnil i tento rok v Kolíně nad Rýnem do 18. do 24. ledna 2016. Signalizoval lepší hospodařské časy v Německu, možná i v Česku. Poprvé za 10 let byly veškeré výstavní plochy vyprodány.

Co nového ve světě nábytku?
Německý trh dominoval s přírodními materiály, tedy hlavně dřevem (dub, ořech, třešeň, atd.). To bylo vidět i u našich dodavatelů, kteří byli jedni z předních vystavovatelů nábytku s dominancí dřeva. 
Dále z barev vévodila bílá, čili čisté prostory s dominancí skla. Samozřejmostí se staly i LED diodová světla, která snad nechybí už u žádných kvalitnější výrobců. 

 

Co naši dodavatelé?
Náš přední německý dodavatel Gwinner představil nové modely Bohle, Piana a Media, které budou představeny české veřejnosti v březnu na výstavě For Interior v Letňanech od 17. do 20. března 2016, a tímto bycho vás tam rádi pozvali. 

Vybrali jsme pro Vás několik ukázek Top produktů z této sezóny. Zaměřili jsme se na aktuální trendy a představíme Vám ukázku toho nejlepšího.

  

  25.-28.9.2014

 

Dne 25. - 28. 9. 2014 proběhl největší soubor podzimních veletrhů o bydlení FOR INTERIOR a FOR DECOR & PRESENT
A byla to velkolepá přehlídka inspirace pro bydlení. Tento veletrh je každým rokem ještě o něco větší a zajímavější a my u toho samozřejmě nesměli chybět.

  

FOR INTERIOR je veletrh o nábytku a designu, na kterém každý rok najdete výběr absolutních novinek i osvědčených „trháků“ domácích i zahraničních výrobců a prodejců nábytku. Z novinek nás zaujali například židle balans ®, které kombinují italské řemeslné zpracování a norský patent zdravého sezení.

  

Dalšími novinkami se také pochlubila pro nás již známá společnost SEDEA, která se specializuje na poctivý německý nábytek. V předpremiéře nám předvedli novinky ze světa sedacích souprav značky Ponsel s unikátním systémem „boxpring“ a  precizní nábytek od firmy Gwinner, který designem vždy oživí každý náš interiér.

   

A spousta dalších skvělých nápadů a vychytávek, doplňků a krásných maličkostí, které podle nás nesmí chybět v žádném útulném domově.
Budeme se těšit na příští soubor veletrhů nábytku - FOR INTERIER

 

 

FOR HABITAT PRAHA 2014
PVA EXPO PRAHA Letňany představilo největší soubor jarních veletrhů bydlení, designu, stavby a zahrad – FOR FURNITURE, FOR GARDEN, FOR OFFICE ve dnech 20. 3 – 23. 3. 2014.
Naše výstava byla koncipována hlavně na ukázku tzv“německého interiéru“značek PONSEL /sedací soupravy/, GWINNER /obývací stěny, stoly a židle/, WIEMANN/postele a skříně/. Tato ukázka německého nábytku zaujala všechny věkové kategorie a doufáme, že i další značky, které nabízíme, zákazníky zaujmou.

 

Na výstavě se představilo přes 600 vystavovatelů, kteří zde představili své novodobé, působivé expozice na celkové ploše 25 000 m2.
Zaujal nás český nábytek od firmy Jelínek, který tento rok představil svůj koncept propracovaných linií nejen u postelí.

           

Dále jsme se snažili pro Vás najít ty nejnovější trendy ze světa designu. Našli jsme například, revoluční změnu v sezení kanceláři – firma Asana představila kancelářské židle, které nabízí tzv. jogínské sezení. Jsou určené převážně pro lidi s dlouhodobým sezením v práci, nebo problémy se zády a bolestivými plotýnkami.
Dále jsme nalezli unikátní variabilní zástěny, top design ve světě společnosti KARE, variabilní sezení značky Feydom a samozřejmě jsme se nechali inspirovat trendy pro rok 2014/2015 – glamour, natural, retro a digital world.

   

Načerpali jsme ty nejnovější zajímavosti pro Vás, setkali se s budoucími dodavateli, které Vám nabídneme a sklidili veliký úspěch za představení německého konceptu nábytku.

             

Budeme se těšit na příští soubor veletrhů nábytku - FOR INTERIER, který proběhne ve dnech 25. 9 - 28. 9. 2014.
 
 

 

 

  

IMM COLOGNE 2014

Ve dnech 13. - 19. 1.2014 jsme navštívili mezinárodní výstavu nábytku v Kolíně nad Rýnem.

IMM Cologne je jeden z největších veletrhů nábytku v Evropě. Každý rok se ho zúčastní téměř 2000 vystavovatelů s více než 150 000 novými exponáty z 50 zemí. Přední světové značky a výrobci, designeři a návrháři interiérů představují nové kolekce a to nejlepší ze svých výrobků. 

      

Na prestižní přehlídce prezentují zástupci tohoto oboru nejen žhavé novinky, ale i úspěšné modely, které jsou ve výrobním programu již řadu let.
Tzv. trendy udávalo v největší míře Německo, ale také velmi početná část Evropy a Asie. To bylo znát i na jazycích, které jsme mohli slyšet všude kolem nás. Překvapili nás Francouzi se svou novou pěnou do polštářů, Nizozemci, kteří představili opravdu krásné, barevné obrazy ze skla, Němci s dokonalým a prestižním nábytkem, nebo také Belgičané s moderním biokrbem.
Pro naše zákazníky, jsme se snažili najít ty nejzajímavější trendy v oboru design. Navštívili jsme všechny značky, které nabízíme, abychom porovnali změny z minulého roku. Výrobci jako ADA, Arte M, Loddenkemper, Wiemann, Gwinner, Ponsel, Jitona, Daydream, byli na této výstavě samozřejmostí.

  

9. ročník této celosvětové výstavy nabídl opět tisíce nových a velmi inovativních kusů nábytku především do moderních interiérů. Viděli jsme nejen nepřeberné množství druhů postelí, skříní, sedaček, polštářů apod., ale také nové trendy ve světě designových doplňků. Ty byly jednou z podstaty výstavy a možná díky tomu, to byla jedna z nejkrásnější výstav roku v Evropě vůbec.
 Těšíme se na příště ve dnech 19. - 25. 1. 2015. Opět na viděnou v Kolíně nad Rýnem.

 

 
 
 

 

 

 

Nabízene značky

Jelínek

Ada

Eijffinger

GW

Gwinner

Sem vložte popis obrázku

Iron Art

Ponsel

wiemann

THERMOPAL

x