Showroom

Malometrážní byt o rozloze 39 m²

Náš showroom nabízí průřez od zakázkové výroby přes kvalitní německé, rakouské, italské i české značky. Vystavili jsme zde pro vás profil toho nejprodávanějšího a zároveň designově zajímavého zboží.
Naším cílem nebylo zde ukázat pouze drahé designové kousky, ale předvést možnost kompletního zařízení interiéru v cenově přijatelných podmínkách.

 

Přední část studia

V přední části jsou dvě odlišné ložnice. První ložnice ukazuje kontinentální koženou boxpring postel zakázkové výroby s kvalitními matracemi DPV a lůžkovinami Every.
Druhá ložnice včetně stolků a komody, je celo-masivní od české společnosti GW design. Součástí postele jsou i elektricky polohovatelné rošty Ahorn.
Prostor doplňuje také skříň od německého výrobce Arte-M, kde je vidět veškerá variabilita uspořádání. 3D obrazy s designovým biokrbem podtrhují moderní vizi bytu
     
 č.1
 č.2
 

Zadní část studia – koncept malometrážního bytu

Zadní část studia tvoří ucelený koncept malometrážního bytu. Zde, bylo navrženo řešení  tzv. německého pokojíčku. Německý pokojíček je první projekt v ČR, kde jsme společně s firmou Sedea ukázali, jak je řešen interiér a bydlení v současné střední třídě západoevropských domácností.
V interiéru se nachází sedací souprava od německé firmy Ponsel, obývací stěna od firmy Gwinner, jídelní stůl a židle HL design, postel z designové řady firmy BMB a matrace od rakouské firmy Ada. 
Stěny místnosti jsou doplněny ručně malovanými obrazy a moderním biokrbem. Kuchyň je z dílny naší zakázkové tvorby. Navrhli jsme ji tak, aby byla především funkční a ukázala našim zákazníkům, že i malá kuchyně může být designová. 
Prostor u schodiště byl řešen 3D designovou tapetou a předsíňová stěna společně se skříňkami je opět zpracována zakázkovou výrobou a navržena našimi designéry. Jsou zde ukázány i prvky zábradlí, obkladů topení, zakázkových dveří se skrytými panty a skleněné výplně mezistěn.
Koncept bytu ještě zahrnuje řešení cenově dostupné koupelny menších rozměrů ve velmi pěkném designu. Celkové prostory jsou pak doplněny řadou mnoha bytových doplňků, květin, obrazů, dekorativních předmětů od firmy Stardeco a Walldekor.
  
Malometrážní byt o rozloze 39 m²
 č.2

 

Tímto vás zveme k návštěvě a věříme, že se vám bude u nás líbit a stanete se našimi dalšími spokojenými klienty.

 

 
 

KONTAKTNÍ OSOBY

Libor Milisdörfer

Jednatel – designer
GMS:  + 420 602 229 840
Email:  libor@belurette.cz

BcA. Marie Červinková

designer
GMS:  + 420 702 076 400

Martina Milisdörferová

Marketing manager
GMS:  + 420 602 279 561
Email:  martina@belurette.cz

OTVÍRACÍ DOBA STUDIA

Po - Pá: 8:00 - 16:00 hod.
po dohodě možnost otevření i mimo provozní dobu
So - Ne: individuální otevření
 
x