Návrhy / Realizace

Podívejte se na naše návrhy a realizace

Byt 1KK, České Budějovice

Dne 29.5.2014 proběhl den otevřených dveří od 13-18.00 hod. v nových bytech – Čtyři dvory ve spolupráci s realitní společností Rondo CB.Tyto byty jsou stavěny jako družstevní bydlení s velmi nízkými provozními náklady. Naleznete zde byty od velikosti 1+kk, až po 3+kk a od kupní ceny již od 1.050.000,- Kč.
Naše společnost v tomto projektu nabízí ukázkové dva byty s naší kompletní realizací.-> Vybavení bytů je koncipováno dle zadání od určitého klienta.
 
 č.1
 č.2
 č.3
 č.4

 

První byt typu 1+KK

je vytvořen pro vytíženého muže, aby mu vytvořil relaxaci a dokonalý odpočinek. Dispozice bytu nejsou velké, a proto jsme ho rafinovaně vymysleli tak, aby splňoval zákazníkovo požadavky. Dominantní velká postel, dostatek úložného prostoru a čisté tlumené barevné akcenty. Důležité bylo nezahltit prostor velkým množstvím nábytku a nechat ho naopak vzdušným a čistým.
Vybavení interiéru jsme zvolili od předních českých, tak i zahraničních dodavatelů. Především zde uvidíte německé značky jako“ Ponsel“ sedací souprava, „Gwinner“ obývací stěna, „Arte-M“ předsíňové a obývací stěny. Překvapením jsou opravdu vkusné zakázkové kuchyně a vestavěné skříně od výrobce „ZT-kuchyně“. Kuchyně obsahují moderní spotřebiče značky „Bauknecht“. Uvidíte i moc zajímavé bytové doplňky a obrazy.
Na vlastní oči jste mohli vidět, jak naše studio dokáže přeměnit běžný byt v krásně a vkusně zařízené bydlení za dostupné peníze pro většinu zákazníků. Po celou dobu budeme osobně přítomni a rádi vám vybavené byty ukážeme a předvedeme práci našich designérů.

 

 č.1
 č.2
 č.3

 

 
 
Adresa: České Budějovice
Realizováno: květen 2014

Služby BYTOVÉHO DESIGNERA

Balíček BASIC/PORADENSTVÍ

Balíček Basic/Poradeství - Jedná se o základní řešení interiéru.   PRVNÍ KONZULTACE U NÁS NA STUDIU JE NEZÁVAZNÁ A JE ZCELA ZDARMA!!!   Designové poradenství může probíhat buďto...

DETAIL

Balíček STANDARD

Balíček STANDART   PRVNÍ KONZULTACE JE NEZÁVAZNÁ A JE ZCELA ZDARMA!!!   Součástí je návštěva interiéru,  2 konzultace (1x ve studiu, 1x ve Vašem interiéru) každá v trvání...

DETAIL

Balíček GOLD

Balíček Gold  - S tímto balíčkem se klient nemusí o nic starat.   PRVNÍ KONZULTACE JE NEZÁVAZNÁ A JE ZCELA ZDARMA!!!   Balíček GOLD obsahuje: Náladová deska Deska...

DETAIL

 
x