Návrhy / Realizace

Podívejte se na naše návrhy a realizace

OBÝVACÍ POKOJ, Tábor

Projekt se zpracovával na míru manželskému páru z Tábora. Důležité pro nás bylo vytvořit minimalistický vzhled prostoru a vzájemně propojit všechny materiály a barvy.
Byt je v nejvyšším patře a z obýváku jsou dveře na velkou terasu s krásným výhledem. Proto bylo důležité místnost dobře zastínit, ale zároveň jsme nechtěli obyvatele připravit o tak krásný výhled. Proto jsme jako stínící techniku zvolili systém Twin rollo, které se nyní stává obrovským trendem. Jednoduchou manipulací dokážete místnost jemně zastínit, nebo pokud chcete zcela zatemnit. (obr. Twinrollo – nově můžete vidět i unás na studiu od 1.2.2015)
V prostoru zůstala stávající kuchyně a sedací souprava, které si majitelé zakoupili již před naším projektem. Důležité tedy bylo sjednotit barevnost a materiály a navrhnout pro ně vhodnou obývací stěnu a vyřešit pracovní kout. 

Obývací stěnu jsme vybrali od Německého výrobce Gwinner (obr. Stěny – v prezentaci)s názvem Belano, která se nám do projektu hodila jak barevně tak i designem. 
Pro kontrast jsme stříkaný matný lak doplnily vysokým bílým leskem na konferenčním, jídelní a pracovním stole. 
Pracovní kout jsme řešili zcela atypicky a navrhli zákazníkovi stůl přímo podle jeho potřeb a přání. 

Jako barevný akcent jsme v místnosti kombinovali s grafitovou, černou a bílou barvu hráškově zelenou, která byla majitelům příjemná a prostor nám jemně rozzářila. 
NA UKÁZKU SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE:

 

 č.1
 č.2
 č.3
 č.4

 

 
 

Služby BYTOVÉHO DESIGNERA

Balíček BASIC/PORADENSTVÍ

Balíček Basic/Poradeství - Jedná se o základní řešení interiéru.   PRVNÍ KONZULTACE U NÁS NA STUDIU JE NEZÁVAZNÁ A JE ZCELA ZDARMA!!!   Designové poradenství může probíhat buďto...

DETAIL

Balíček STANDARD

Balíček STANDART   PRVNÍ KONZULTACE JE NEZÁVAZNÁ A JE ZCELA ZDARMA!!!   Součástí je návštěva interiéru,  2 konzultace (1x ve studiu, 1x ve Vašem interiéru) každá v trvání...

DETAIL

Balíček GOLD

Balíček Gold  - S tímto balíčkem se klient nemusí o nic starat.   PRVNÍ KONZULTACE JE NEZÁVAZNÁ A JE ZCELA ZDARMA!!!   Balíček GOLD obsahuje: Náladová deska Deska...

DETAIL

 
x