Návrhy / Realizace

Podívejte se na naše návrhy a realizace

Přejete si vybavit interiér, zrekonstruovat stávající prostor nebo jen zvelebit Váš domov?

Chcete žít v krásném, zajímavém, originálním a moderním bytě?

Líbil by se vám pěkný, kvalitní a zcela dle vašich představ navržený nábytek? Kolektiv našich pracovníkůVám všechna vaše přání! 

Nabízíme Vám kompletní realizace interiéru od návrhu až po profesionální zhotovení i s případnými stavebními úpravami.
Díky našim návrhům budete mít již od začátku naší spolupráce jasnou představu o tom, jak bude Váš vysněný interiér vypadat. Tím se nejen vyhnete nepříjemným překvapením, ale také budete mít možnost do návrhu zasahovat a lépe ho přizpůsobit vše Vašim vizím. Ani cena pro Vás nebude na konci překvapením, protože budete mít po celou dobu realizace přehled nad cenovým vývojem.
Doporučíme Vám vhodné dodavatele jednotlivých služeb, vybereme výrobce nábytku, navrhneme vhodné materiály. Se všemi našimi dodavateli se známe osobně a z jejich sortimentu vybíráme pro vás jen to nejlepší.
Další velkou výhodou a naší předností je výroba veškerého nábytku a většiny vybavení na zakázku. Využíváme tím naší vlastní truhlářské výroby. Pokud však si i přesto z naší široké nabídky nevyberete a máte vybráno třeba u jiné společnosti, nabízíme vám srovnání a poradenství s Vaším výběrem. Jsme totiž schopni zajistit většinu sortimentu, který jste si vyhlídli jinde a to dokonce za výhodnějších cenových podmínek.
Tím vším Vám šetříme nejen čas, peníze, ale i spoustu zbytečných starostí.

Naši pracovníci vám pomáhají  již od roku 1991.

 

 
x