Sedací soupravy, křesla

 
SEDACÍ SOUPRAVY A KŘESLA
Sedací soupravy a křesla jsou dalším místem, kde relaxuje naše tělo i mysl proto bychom za žádných okolností neměli slevovat ze svých nároků při výběru relaxačního sedacího nábytku, ať už se bude jednat o pohovku, relaxační lehátko nebo křeslo, mělo by být maximálně pohodlné, abychom si na něm mohli v klidu odpočinout.

  

V nabídce máme sedací soupravy od jednoho z nejznámějších německým výrobcům čalouněného nábytku. Nabízíme moderní či klasický design sedacích souprav v látce i kůži, s možností výběru více prvků u každého modelu dle jejich přání. Náročnějším zákaznímu nabízíme zakázkovou výrobu sedacích souprav přímo podle svých přání a požadavků.
Sháníte kvalitní a komfortní sedací soupravu, ale zároveň si přejete, aby splňovala všechny představy o kultivovaném bydlení?
Individualisté ocení, že sedací soupravy působí v interiéru čistě a elegantně. Soupravy nabízí opravdový design a komfort, a tím se odlišuje od obvyklých sestav. Lze například libovolně přidat zvedací mechanismy v opěrácích a majitelé robotických vysavačů jistě také ocení dostatek prostoru pod sedákem pro činnost svého domácího pomocníka.
Německý výrobce Ponsel nabízí různé druhy sedacích systémů: boxspring, classicspring, softspring, soft, supersoft, pontura a klasická křesla. Potah lze vybírat z palety několika desítek látek a kůží. Barva noh je také libovolná.

Sedací souprava Coro                                        Sedací souprava Daria

 

Sedací souprava Charlotte                                 Sedací souprava Viktoria

 

V případě, že jste si nevybrali určitý typ sedací soupravy z nabídky, nabízíme možnost zakázkové výroby nebo různé typy úprav. Dále pokud máte nějakou sedací soupravu již vybranou, umíme vám také od našeho šikovného čalouníka vyrobit sedačku dle vašich představ a za naprosto skvělých finančních podmínek. Proto nás neváhejte a kontaktujte nás.
 

 

pro více informací nás kontaktujte ZDE
 
 

Nabízene značky

Jitona

Jelínek

Arte M

Iron Art

Ponsel

THERMOPAL

x