Obývací pokoje

Obývací pokoje
 
Obývací pokoj je důležitý společenský prostor každé domácnosti. V něm se setkáváte s rodinou, přijímáte návštěvy a především odpočíváte a relaxujete. Vybavte si interiér obývacího pokoje atraktivním a komfortním nábytkem. Zajistěte si tu pravou domácí pohodu. 
Naši zákazníci jsou nejvíce spokojeni s německými dodavateli jako: Gwinner, Wiemann a Ponsel. Obývací stěny od firmy Gwinner jsou nejen kvalitní, ale nabízí nábytek z masivu, dýhy i v kombinaci těchto přírodních materiálů. K dipozice je vám také široká paleta moření či lakování do vámi požadovaného odstínu. Naleznete u nás také nábytek v trendovém vysokém lesku, které potěší každého příznivce moderního a luxusního nábytku. 

     

V nabídce obývacích pokojů naleznete velké množství obývacích stěn, konferenčních či odkládacích stolků, sedacích souprav a doplňků od předních německých a českých výrobců. 

      

Především je obrovský výběr kvalitních sedacích souprav od zn. Ponsel.
Sháníte kvalitní a komfortní sedací soupravu, ale zároveň si přejete, aby splňovala všechny představy o kultivovaném bydlení?
Individualisté ocení, že sedací soupravy působí v interiéru čistě a elegantně. Soupravy nabízí opravdový design a komfort, a tím se odlišuje od obvyklých sestav. Lze například libovolně přidat zvedací mechanismy v opěrácích a majitelé robotických vysavačů jistě také ocení dostatek prostoru pod sedákem pro činnost svého domácího pomocníka.
V případě, že jste si nevybrali určitý typ sedací soupravy z nabídky, nabízíme možnost zakázkové výroby nebo různé typy úprav. Dále pokud máte nějakou sedací soupravu již vybranou, umíme vám také od našeho šikovného čalouníka vyrobit sedačku dle vašich představ a za naprosto skvělých finančních podmínek. Proto nás neváhejte a kontaktujte nás.

    

   

Velký důraz klademe na variabilitou, nápaditý design a vysokou funkčnost modelů. Dokážeme vám také nabídnout nábytek za příznivou pořizovací cenou. 

 

pro více informací nás kontaktujte ZDE

 

                   
 

Nabízene značky

Jitona

Jelínek

Arte M

Gwinner

Sem vložte popis obrázku

Iron Art

Loddenkemper

Ponsel

THERMOPAL

x