Matrace


Kvalita spánku se odvíjí především od kvality matrace. Požadavky kladené na matraci jsou velmi individuální. Důležité však je, aby matrace dokázala podepřít a udržet páteř při spánku v jejím přirozeném tvaru. Meziobratlové ploténky se tak mohou uvolnit a nedochází k jejich deformaci a následné bolesti zad.

 

   

 

Matrace je nejdůležitější součást každé postele. Kvalitní matrace Vám poskytuje správné ortopedické vlastnosti a potřebné pohodlí. Protože spánkem trávíte přibližně třetinu svého života, na výběru té správné matrace byste si měli dát obzvláště záležet. Každému zákazníkovi tak jsme schopni nabídnout pro něj tu nejvhodnější variantu. Všechny matrace z našeho sortimentu jsou vyráběny ze zdravotně nezávadných materiálů, které jsou neutrální vůči roztočům a plísním – jsou tedy vhodné i pro alergiky. 
Vybranou matraci Vám necháme vyrobit v takovém rozměru, který bude nejlépe odpovídat Vašim potřebám. Samozřejmostí je, že většinu matrací si můžete předem vyzkoušet v našem studiu.
Potřebujete poradit s výběrem té správné matrace? Neváhejte se na nás obrátit. Ochotně s Vámi probereme všechny konkrétní požadavky a přání a doporučíme Vám ten nejvhodnější model.

 

Nabídka matrací

Náš dodavatel matrací, společnost DPV Vám nabízí matrace, které jsou vyrobeny různých typů pěn. Pěny se umí dokonale přizpůsobit tvaru lidského těla. Široká škála materiálů-PUR pěny, HR studené pěny „tzv.líné“ Visco pěny, NAWAPUR studené pěny s verenda olejem, IYOS studené pěny se sojovým olejem, latexová jádra a desky z kokosových vláken nabízí možnost výběru té nejvhodnější matrace do postele.
 

Druhy matrací, které máme v nabídce:

  • matrace z PUR pěny,
  • matrace z HR pěny,
  • matrace z VISCO pěny,
  • pružinové matrace,
  • taštičkové matrace,
  • latexové matrace,


 

 

 
pro více informací nás kontaktujte ZDE
 
 

Nabízene značky

Ada

DPV

Curem

x