Jídelny

Jídelny

 

Jídelna je jedno z nejvíce kontaktních míst v každém interiéru. Potkávají se zde u snídaní, večeří a víkendových obědů členové celé rodiny. Pokud si chcete váš společný oběd nebo večeři ještě více vychutnat, obklopte se stylovým a funkčním jídelním nábytkem a vytvořte si dokonalou pohodovou atmosféru.  
Pro jídelny opět vybíráme německou značku - Gwinner. U těchto jídelních setů vás na první pohled nepochybně upoutá krásný stůl z masivu, který se dá rozkládat, takže se vždy přizpůsobí aktuální situaci, a navíc patří mezi velmi luxusně působící designérské skvosty. To samé platí i pro kuchyňské skříňky ze stejných materiálů a pohodlné moderní židle. Je zde možnost výběru z několika druhů materiálů, barev, kombinací a rozkladů.

 

  

  

  

 

Pro jídelnu tedy stejně jako pro koupelnu nebo kuchyni platí, že by měla být v prvé řadě praktická, ale nesmíme opomenout ani její styl. Tomu musí odpovídat nábytek, vybavení i dekorace jídelny, volba barev a tvarů s ohledem na design interiéru celé domácnosti. Důležitý je také dostatek prostoru.
Díky naší široké nabídce židlí, jídelních stolů či celých jídelních setů  pro Vás zajistíme pohodlné a moderní stolování.  

 

 

pro více informací nás kontaktujte ZDE
 
 

Nabízene značky

Jitona

Jelínek

Arte M

Gwinner

Iron Art

Loddenkemper

THERMOPAL

x