Kuchyně

KUCHYNĚ - ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Máte pocit, že interiér Vašeho bytu nebo rodinného domku je okoukaný, fádní a volá po změně? Uvažujete o pořízení nové kuchyňské linky na míru
Naši špičkový designéři vás provedou celým procesem vzniku kuchyně a budou za vás myslet na každou maličkost.
Sestaví vám ideální návrh vycházející z vašich osobních přání a preferencí.

       

Poradí s barvami, materiály a vzory, doporučí spotřebiče i doplňky. Pomohou vám s umístěním přípojek, stejně tak vymyslí řešení tam, kde již instalace jsou.
      

Nikdy přitom nezapomenou, k čemu má kuchyně sloužit a kdo je v ní pánem. Poslední a také jediné slovo patří vám a vašim snům.
Samozřejmostí jsou návrhy ve 3D s následným profesionálním servisem.
Spolupracujeme s těmi nejlepšími v oboru, a proto jsem si vybrali firmy Blum a Hettich. S kováním od těchto firem se stává z otvírání a zavírání nábytku zážitek, a rovněž se zvyšuje komfort pohybu ve všech místnostech v bytě, zejména pak v kuchyni.
Firma Blum představuje například Box systém Blum LEGRABOX s typickým přímočarým designem; systém výsuvů TANDEMBOX, který v podobě svých tří linií sortimentu pokrývá široké spektrum požadavků a rozkrývá tolik možností důmyslných variabilních řešení. V rámci sortimentu výsuvů AVENTOS je nyní spektrum využití firmy Blum v horních skříňkách díky novému kování HK-XS, které se velmi dobře hodí pro malé prosté výklopy, zcela kompletní. Nový závěs CLIP top BLUMOTION s úhlem otevření 107° doplňuje stávající sortiment a můžete jej využívat již od síly dvířek 15 milimetrů.

       

       

Firma Hettich je jeden z největších celosvětových výrobců kování nábytku. Pro každý nábytek existuje vhodná zásuvka Hettich. Pro kuchyně, koupelny, ložnice, obýváky, kanceláře. Systémy pro nejrůznější použití, s promyšleným konceptem. Stabilní, s lehkým chodem, komfortní, atraktivní. Jednoduché nebo dvojité bočnice zásuvek v různých variantách. Rozsáhlý sortiment příslušenství v různých cenových úrovních.

 

    

  

 

              

 

                                                pro více informací nás kontaktujte ZDE

Nabízene značky

KESSEBÖHMER

HEFAS

CORIAN

BLANCO

DDL

HETTICH

TRACHEA

KRONOSPAN

THERMOPAL

JAF HOLZ

KILI

ARPA

Blum

EGGER

Bauknecht

Best

Whirlpool

Schock

x