Nábytek

NÁBYTEK
Jídelny
ložnice
Obývací pokoje
Šatny
 
Dodáváme nábytek v originálním designu špičkových českých tak i zahraničních firem. Dále nabízíme zakázkovou výrobu přímo na míru zákazníka. Každý náš výrobce věnuje nemalou část své činnosti dalšímu vývoji, přichází na trh s jedinečnými novinkami a podílí se udávání módních trendů v nábytkářském průmyslu.
Naše firma nabízí prodej a výrobu nábytku od truhláře. Od originálních kuchyní, ložnic, obývacích a dětských pokojů, pracoven, tak po jednotlivé kusy nábytku - skříní, stolů, postelí, dveří… 

   

Dokážeme Vám zajistit nábytek i do prodejen, školek, škol, obchodních prostor, hotelů a penzionů, restaurací apod. 
Na rozdíl od ostatních firem předchází návrhu nábytku konzultace s designérem. Ten, v případě zájmu, na místě /tedy u Vás/ zaměří místnost, rozkleslí nábytek /podle Vašich představ/ a vypracuje výkresy pro výrobu a následně připravíme kalkulaci. Proto je výsledkem originální designový a nápaditý nábytek, který se cenou neliší od ostatních výrobců.
Naší nadstandardní službou je vizualizace nábytku. To znamená, že designer Vám na počítači vymodeluje nábytek v 3D, takže vlastně vytvoří fotografii budoucího nábytku. Pracujeme v programu pro100.
BYTOVÝ DESIGNÉR
Pracujeme s velkým množstvím materiálů od laminátů, laků, přírodních dýh nebo masivu v různých barvách i vzorech. Vzorky těchto materiálů jsme Vám schopni prezentovat pomocí vzorníků, které přivezeme až k Vám domů.
 
 
 
pro více informací nás kontaktujte ZDE

Nabízene značky

Jitona

Jelínek

Ada

Arte M

BMB

Domestav

FMP

GW

Gwinner

Sem vložte popis obrázku

Iron Art

THERMOPAL

Loddenkemper

Mireal

Ponsel

wiemann

x