Belurette

NÁŠ TÝM:

Libor Milisdörfer - Architekt -designer

Vystudoval stavební průmyslovou školu a dále se věnoval studiu architektury.
Má úspěšně  zvládnuté studium na  akademii  „interiérového designu a Homestagingu – AHSID v Praze s platným certifikátem „INTERIÉROVÉHO DESIGNÉRA“
Během své  26-ti leté praxe v oboru nábytku a designu získal řadu certifikátů a ocenění.
Něco málo z historie:
S manželkou Monikou založili v roce 1991 firmu Monet® nábytek v Českých Budějovicích. Zde se věnoval, převážně návrhům a realizacím kompletních interiérů bytů, rodinných domů, ale také komerčních prostor.
Na jaře roku 2005 se firma specializovala na zdravé ležení se značkou Centrum zdravého spánku®. Věnoval se řízení společnosti, koordinováním designerů a také vedením přímého prodeje.
Jako výkonný ředitel se aktivně podílel na jejím chodu, zejména otevírání prodejen, designovému řešení nových prostor a marketingu.
Společnost se pod jeho vedením vypracovala k celorepublikovému řetězci s počtem 10-ti obchodů. Vzhledem k tomu, že stále upřednostňoval hlavně design a návrhy interiérů a přímou komunikaci se zákazníkem před pouhým prodejem,
což ve velkém řetězci nešlo a hlavně  měl jinou představu o chodu firmy než akcionáři , tak v září 2013 společně s manželkou ze společnosti odešli.
Společnost Belurette® založil proto, aby se mohl věnovat více zákazníkovi jako takovému, konzultovat vybavení interiérů, řídit mladý tým designerů, věnovat se přímému prodeji a konečně dělat něco, co ho opravdu naplňuje.
libor@belurette.cz 

 

Monika Milisdörferová - Designer

Vystudovala obchodní školu se zaměřením na marketing a obchod.
Má také úspěšně  zvládnuté studium na  akademii  „interiérového designu a Homestagingu – AHSID v Praze s platným certifikátem „INTERIÉROVÉHO DESIGNÉRA“
S manželem Liborem se 22 let věnovala bytovému nábytku u společnosti Monet-nábytek a později v Centru zdravého spánku.
Nejdříve pracovala v přímém prodeji, v designovém poradenství a následně měla na starosti personalistiku, účetnictví a jako asistentka ředitele všechny administrativní úkony. Společně s manželem v září roku 2013 odešla.
Ve společnosti Belurette® se věnuje administrativě a kompletní práci bytového designéra.
monika@belurette.cz

 

Bc. Martina Milisdörferová - Marketing manager

Má za sebou výborně zvládnuté česko - anglické gymnázium se stážemi v Anglii.  Nyní úspěšně dokončila bakalářský kreativní obor Mediální studia na Metropolitní univerzitě v Praze a pokračuje dál na magisterském stupni ves tejném oboru.
V průběhu své praxe se externě věnovala firmě Centrum zdravého spánku a.s., kde vypomáhala v marketingové a obchodní sféře. Dále jako stážistka získala zkušenosti v televizi Nova, v Deniku, na rádiu Impuls a v O2, kde se věnovala marketingu a reklamě.
V roce 2014 absolvovala studijní stáž na Kypru se zaměřením na žurnalistiku, marketing a reklamu.
Ve společnosti Belurette®  se hlavně věnuje marketingu, tvorbě PR článků, reklamy, koordinaci webových stránek a FB.
belurette@belurette.cz

 

BcA. Kateřina Černá DiS. - Designer

Vystudovala střední průmyslovou školu keramickou v Bechyni a Západočeskou Universitu v Plzni v oboru DESIGN KERAMIKY, získala titul BcA.
Praxi získala v soukromé designéřské dílně v Hluboké nad Vltavou a ve Studiu v Praze - design.
Dále vystudovala obor zubní technik při VOŠ v Českých Budějovicích, kde získala titul DiS.
Poté se vrátila k oboru Designu se zaměřením na bytový design, který vystudovala na akademii  „interiérového designu a Homestagingu – AHSID v Praze, a zároveň začala pracovat ve společnosti Belurette®. Zde se učí novým technologiím v designu a rozvíjí své inspirace na reálných projektech. Její cíl je stát se plnohodnotným designerem ve společnosti Belurette® a pracovat na co nejzajímavějších projektech.
belurette@belurette.cz

Současně na mateřské dovolené

 

BcA. Marie Dvořáková - Designer

Mladá designérka, která do vašich domovů přinese nové trendy a modernu.
Vystudovala univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně v oboru Multimedia a design, kde získala titul BcA. Nejvíce blízká je jí prostorová tvorba společně s interiérovým designem. Ráda sleduje nové trendy a inspiruje se i u zahraničních designérů.
V minulosti pracovala jako designérka pro Centrum zdravého spánku, a.s., kde měla možnost spolupracovat se špičkovými dodavateli nábytku, ale svou představivost zde neměla možnost zcela uplatnit.
Ve společnosti Belurette® se rozhodla pracovat, aby plně rozvíjela své představy o uspořádání interiérů, plnila přání klientů s cílem vytvoření příjemného a útulného domova.

 

 

 

 
 

WE ARE DIFFERENT

 • Víme, jak na to! 
 • přizpůsobíme se Vám: časovou flexibilitou, cenou, požadovanou úrovní služeb 
 • zajištění veškerého servisu
 • profesionální a osobní přístup ke každému klientovi
 • V.I.P. Věrnostní systém
 • Kompletní poradenský servis při nákupu u nás i jinde.
 • více jak 26 let zkušeností
 • všechny naše dodavatele známe osobně
 • neprodáváme na základě provizí
 • hovoříme světovými jazyky
 • nabízíme zakázkovou výrobu veškerého nábytku
 • sledujeme aktuální trendy
 • dodržení všech slíbených termínů
 • garance nejnižší ceny
x