Homestaging

HOME STAGING

- Zoufalému majiteli neprodejného bytu nabízíme pomocnou ruku službou HOMESTAGING. 

''Pamatujte, že nejdůležitější je vždy první dojem.''

 

PRVNÍ KONZULTACE JE NEZÁVAZNÁ A JE ZCELA ZDARMA!!!

 

Co je cílem HOME STAGINGU?
 
Hlavním cílem je rychle, úspěšně a rerezentativně připravit váš byt / dům k pronajmutí či prodeji. Další cíl je, aby se vaše nemovitost jevila co nejatraktivněji pro co největší počet zájemců a aby se prodala za co nejvyšší cenu v co nejkratším čase.
   
Co HOME STAGING znamená?
 
Definice HOME STAGINGu by se dala shrnout tak, že je to příprava bytu či domu k nafocení pro vás nebo realitní kancelář a následně k prohlídce pro budoucí zájemce. Váš byt či dům se tak zařadí do nadstandartního měřítka v realitním i všeobecném trhu nemovitostí.
   
Nespoléhejte na to však, že HOME STAGING opraví či zkryje nedostatky nemovitosti jako např. špatná střecha, problém s kotlem nebo špatné základy. S těmito nedostatky se poraďte s realitním makléřem.
   
HOME STAGING je pravý opak design interiéru! V HOME STAGINGu nejde o váš osobní charakter, o to jaké máte radi barvy či doplňky. Jde především o to, aby si potencionální zájemci dokázali představit, že v těchto prostorech chtějí žít právě oni.
   
V dnešní době se trh s nemovitostmi stále mění, ale věřte, že dobrá prezentace vašeho bytu /domu vždy lépe a rychleji pomůže k prodeji či pronajmutí.

 

 Belurette a HOME STAGING?
Náš designér, dokáže váš byt vyšperkovat tak, že z něho vykouzlí žhavou realitní nabídku. Nebudeme vás nutitdo kompletní rekonstrukce, ani tahat po obchodech s nábytkem a dekoracemi.

      PŘED                                                                  PO

          

Naším úkolem je vystačit si ideálně pouze s tím, co váš byt nabízí. Designér svámi projde veškeré místnosti a vysvětlí, kde, co a jak upravit. Také vámřekne, jaké změny budou mít pro byt největší efekt a nejlépe zapůsobí napotenciálního zájemce, a to za minimum nákladů.

     PŘED                                                                         PO

         

 

Cena se odvíjí od rozsahu práce v rozmezí od 3.000 - 5.000,-Kč
Před
Po
x